Cisco
CISCO2921-SEC/K9, Рутер CISCO CISCO2921-SEC/K9 Cisco 2921 Security Bundle w/SEC license PAK -- снимка
Рутер CISCO CISCO2921-SEC/K9 Cisco 2921 Security Bundle w/SEC license PAK

8 361,88 лв. (BGN)

GLC-SX-MMD=, Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM -- снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

515,59 лв. (BGN)

RV340W-E-K9-G5, Cisco RV340W Wireless-AC Dual WAN Gigabit VPN Router -- снимка
Cisco RV340W Wireless-AC Dual WAN Gigabit VPN Router

713,35 лв. (BGN)

SG110-16HP-EU, Cisco SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit Switch -- снимка
Cisco SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit Switch

375,83 лв. (BGN)

SLM224PT-EU, Cisco SF 200-24P 24-Port 10/100 PoE Smart Switch -- снимка
Cisco SF 200-24P 24-Port 10/100 PoE Smart Switch

567,24 лв. (BGN)

SPA509G, Cisco SPA509G 12-Line IP Phone -- снимка
Cisco SPA509G 12-Line IP Phone

252,87 лв. (BGN)

WAP321-E-K9-RF, Cisco WAP321 Wireless-N Selectable-Band Access Point with PoE REMANUFACTURED -- снимка
Cisco WAP321 Wireless-N Selectable-Band Access Point with PoE REMANUFACTURED

226,33 лв. (BGN)

SLM248PT-G5, Cisco SF200-48P 48-Port 10/100 PoE Smart Switch -- снимка
Cisco SF200-48P 48-Port 10/100 PoE Smart Switch

1 036,95 лв. (BGN)

WS-C2960L-16PS-LL, Cisco Catalyst 2960L 16 port GigE with PoE, 2 x 1G SFP, LAN Lite -- снимка
Cisco Catalyst 2960L 16 port GigE with PoE, 2 x 1G SFP, LAN Lite

1 282,25 лв. (BGN)

SG350-28P-K9-EU, Cisco SG350-28P 28-port Gigabit PoE Managed Switch -- снимка
Cisco SG350-28P 28-port Gigabit PoE Managed Switch

1 141,36 лв. (BGN)