Cisco
SG220-50-K9-EU, SG220-50 50-Port Gigabit Smart Plus Switch -- снимка
SG220-50 50-Port Gigabit Smart Plus Switch

921,99 лв. (BGN)

SPA509G, IP Телефон CISCO SPA509G 12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port -- снимка
IP Телефон CISCO SPA509G 12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port

270,94 лв. (BGN)

SG350-10MP-K9-EU, Cisco SG350-10MP 10-port Gigabit POE Managed Switch -- снимка
Cisco SG350-10MP 10-port Gigabit POE Managed Switch

604,76 лв. (BGN)

MGBLX1, Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km -- снимка
Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

331,47 лв. (BGN)

FPR1010-NGFW-K9, Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, Desktop -- снимка
Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, Desktop

1 116,99 лв. (BGN)

AIR-AP1852E-E-K9, 802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Ext Ant; E Reg Dom -- снимка
802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Ext Ant; E Reg Dom

1 188,11 лв. (BGN)

AIR-AP1815I-E-K9, Cisco Aironet 1815i Series -- снимка
Cisco Aironet 1815i Series

498,72 лв. (BGN)

WS-C2960X-24TS-LL, Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite -- снимка
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite

2 946,75 лв. (BGN)

RV160W-E-K9-G5, Cisco RV160W Wireless-AC VPN Router -- снимка
Cisco RV160W Wireless-AC VPN Router

399,21 лв. (BGN)

RV160-K9-G5, RV160 VPN Router -- снимка
RV160 VPN Router

293,60 лв. (BGN)