Cisco
CS-KIT-MINI-K9, Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10 -- снимка
Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10

6 212,39 лв. (BGN)

CP-7841-K9=, Cisco IP Phone 7841 -- снимка
Cisco IP Phone 7841

378,57 лв. (BGN)

CP-PWR-CORD-CE=, 7900 Series Transformer Power Cord, Central Europe -- снимка
7900 Series Transformer Power Cord, Central Europe

8,74 лв. (BGN)

WS-C2960X-24PD-L, Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base -- снимка
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, LAN Base

5 694,07 лв. (BGN)

SG350X-24-K9-EU, Cisco SG350X-24 24-port Gigabit Stackable Switch -- снимка
Cisco SG350X-24 24-port Gigabit Stackable Switch

1 251,80 лв. (BGN)

SPA509G, IP Телефон CISCO SPA509G 12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port -- снимка
IP Телефон CISCO SPA509G 12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port

349,05 лв. (BGN)

MGBLX1, Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km -- снимка
Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

325,52 лв. (BGN)

AIR-AP1852E-E-K9, 802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Ext Ant; E Reg Dom -- снимка
802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Ext Ant; E Reg Dom

1 166,78 лв. (BGN)

AIR-AP1815I-E-K9, Cisco Aironet 1815i Series -- снимка
Cisco Aironet 1815i Series

454,38 лв. (BGN)

WS-C2960X-24TS-LL, Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite -- снимка
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite

2 893,83 лв. (BGN)